Wrzuta Download

Kolejnym rozwiązaniem, które jest jednym z najprostszym to użycie rozszerzenia przeglądarki, takiego jak wtyczka Manager Download. Znajdziemy go jako bezpłatny dodatek do każdej przeglądarki. W momencie odtwarzanie pliku muzycznego, czy też filmu w górnym rogu pojawi się przycisk, dzięki której będziemy mogli ściągnąć odtwarzany przez nas utwór lub inny plik. Po kliknięciu zaczyna się pobieranie i za chwilę możemy cieszyć się ulubioną piosenką.

Ostatnią metodą ściągania z wrzuty są darmowe programy. Jak wiemy jest ich bardzo wiele. Musimy więc znaleźć program, który będzie odpowiedni pod każdym względem. Zobaczmy więc z jakich programów warto skorzystać. Na pierwszym miejscu jest program wrzuta.pl download 3.0 – aplikacja jest darmowa, podobnie jak Wrzuta Downloader 3.0 i całe mnóstwo innych.

Zacznijmy więc nasze ekscytujące ściąganie z wrzuty. Wybieramy więc plik, który na przykład chcemy ściągnąć. Znajdujemy go na stronie i kopiujemy adres pliku do worda lub innego edytora tekstowego. W linku po wrzuta.pl znajduje się adres i to w sumie będziemy zmieniać. Zamiast /audio/ wstawiamy /aud/file/. Nasz link wyglada wtedy troszkę inaczej – klikamy w niego i natychmiast zaczynamy pobieranie z wrzuty. Jednak zostaje nam jeszcze jedno – musimy dopisać w nazwie mp3.

Potrzebujemy więc dwóch rzeczy: wybranej piosenki i edytora tekstowego – nie potrzebujemy całego pakietu Microsoft Office. Wystarczy nam nawet zwykły notatnik. Nie jest to łatwa metoda ale w większości przypadków skuteczna. Dlatego właśnie możemy jej użyć, gdy wszystkie inne metody zawiodą.

Są to serwisy, a właściwie strony internetowe, które w bardzo prosty sposób pozwalają nam na pobranie dowolnego pliku. Do najlepszych stron tego typu możemy zaliczyć kxp.pl/wrzuta, wrzuta-downloader.pl, sciagnik.pl, zrzuta.eu. Oczywiście jest ich całe mnóstwo – jednak te możemy zaliczyć do stron bezpiecznych.

Jak ściągać z wrzuty? Rozwiązanie jest banalnie prosta. Musimy tylko przestrzegać pewnej kolejności działań i nie szukać skomplikowanych rozwiązań, a wszystko pójdzie jak należy. Najpopularniejszą metodą ściągania muzyki z wrzuty jest skorzystanie z aplikacji wrzuta downloader.

By admin
No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.